Bundesliga: luxusní gól Pierre Kundé poskytuje remízu pro Mainze

0 0

Kamerunský internacionál ukázal, že se jedná o čistě produkt Dantesque football à la Théophile Abega. V tuto neděli v Kolíně nad Rýnem (10e) obdržel Mainz (15e) v zápase počítajícím k 26e Bundesliga den. Toto setkání sloužilo jako obnovení pro oba týmy po dvou měsících bez hraní. Místní obyvatelé rychle využili této schůzky. Mark Uth otevřel bodování na 6e minuta na trest před spoluhráčem Florian Kainz skóre 2-0 před přehráváním (53e).

Obyvatelé RheinEnergieStadion si mysleli, že udělali nejtěžší část, ale uvolnili se.

Několik minut po cíli přestávky, Taiwo Awoniyi snížil známku (61e). A návštěvníkům se dokonce podařilo vrátit do skóre přes Pierre Kunde Malong (72)e), střelec po poměrně působivém spěchu.

Frustrující remíza (2-2) pro Kolín nad Rýnem, která se mohla přiblížit k evropským místům.