Venezuela vs Peru - Fotbalový zápas - 15 June 2019 - ESPN

Venezuela a Peru zahájily svůj Copa America s remízou 0-0 sobotu v zápase, který byl označen dvěma peruánskými góly po konzultaci s rozhodčím video asistenta (VAR).

Cíle Christofera Gonzalese v okamžiku 11e bylo skóre. Dříve v hnutí, Jefferson Farfan Trpěl stejné kouzlo 19 minuty po začátku druhé poloviny poté, co mu hlava padla do branky.

- Copa America: Vše, co potřebujete vědět [19659005] - Kompletní rozpis zápasů Copa America

Zápas se stal stále více a více po Venezuele Luis Mago vypršela v 16 minutách od konce.

Peru bylo nešťastné. držet tři body, s venezuelským brankářem Wuilker mouka a rozhodčí píská, když v poslední minutě utkání odehrál skvělý zákrok.

"Jsme trochu naštvaní, protože si myslíme, že si zasloužíme vítězství," řekl peruánský kapitán Paulo Guer rero. "Prostě jsme nemohli najít poslední míč."

„Udělali jsme, co jsme mohli. Chybí jen jeden cíl. "

První polovina byla startovní záležitost, ale ve druhém poločase se věci zlepšily, když Peru porazilo soupeře. jeden z pouze dvou jihoamerických týmů, který kdy vyhrál Copa America.

Losování znamenalo, že oba týmy se umístily na druhém místě ve skupině A, za Brazílií, která porazila Bolívii 3-0 v úvodním zápase turnaje v pátek.

Peru bude čelit Bolívii v úterý ve druhém kole a Brazílie bude čelit Venezuele ve stejný den.