Newcastle vyhrává 2-2 remízou v Bournemouthu s pozdní vazbou

[Social_share_button]

BOURNEMOUTH, Anglie (AP) - Prst na Newcastle Matt Ritchie remíza proti svému bývalému klubu v sobotu zajistila remízu 2-2 Bournemouth v Premier League.

Mezinárodní Skotsko kdo opustil Bournemouth v 2016, rozvázal polovinu volejbalu po dalším čase.

Zdálo se, že druhá polovina Joshua King Double umožnila třešněm vrátit se po Salomon Rondon Mužstvo v prvním poločasu dává hostům výhodu přímého kopu.

Remíza přináší dva kluby blíže k přežití, s Bournemouth Eddyho Howeho v 12 bodech Bournemouth.

Rondon otevřel bodování v první etapě v prvním poločase při podpisu záznamu Miguel Almiron byl zablokován z povrchu a zablokoval volný kop roh 25 metrů (metrů).

Ki Tři minuty po restartu Ng vyrovnal penaltu, když Federico Fernandez udělal chybu v Nathan Ake v rohu. Král si myslel, že devíti minut před přestávkou vstřelil vítězný gól, když jeho náhradník, Dominic Solanke, obsadil prostor, než dal míč norskému mezinárodnímu gólu, aby vstřelil první gól v rohu pro svůj šestý gól. v pěti domácích hrách. 19659002] Ale Newcastle zachránil bod, kdy měl Ritchie určitý vztah s pravý kříž DeAndre Yedlin .