Zvuky vyhrají 3th po sobě jdoucí zápas v úvodním zápase, 4-2 proti Fire

[Social_share_button]

BRIDGEVIEW, Ill. (AP) - Victor Rodriguez a Jordan Morris každý vstřelili branky v prvním období a Seattle skóroval první tři góly před konáním v sobotu. chicago Fire Třetí rovné vítězství Soundersů za zahajovací sezónu.

Seattle (3-0-0), který v této sezóně ovládl své soupeře 10-3, měl svůj nejlepší start od 2009u.

Rodriguez otevřel bodování na osmém místě poklepáním na Morrisův křížek v boxech 6 Morris skóroval o sedm minut později v průlomovém finále Nicolase Lodeira za brankou. z Chicaga.

Brankář Sounders, Stefan Frei, měl skvělou první polovinu a dostal se do ruky Útočná střelba Nemanje Nikolic k cíli 25e a ponořit se do leva, aby popřel curling pokus Przemyslaw Frankowski zdaleka u 41ème

Chicago (0-2-1) skóroval v 56thu, když se Raheem Edwards vrátil domů s pasem z CJ Sapong [CJ9]. , který byl poprvé v této sezóně držen bezcílný. Fabian Herbers přidal gól k cíli 84th, ale Raul Ruidiaz z Seattlu skóroval gól o dvě minuty později ve své osmé rovné hře v MLS.