Guardiola

[Social_share_button]

SWANSEA, Wales - Pep Guardiola řekl, že se mu nelíbí vítězstvím v hrách špatnými rozhodnutími, ale dodal, že Manchester City je jedním z klubů, které si přejí rozhodčího video asistenta pro každý zápas. ,

Město udržuje své čtyřnásobné naděje. Swansea City 3-2 ve čtvrtfinále FA Cupu díky dvěma kontroverzním rozhodnutím

Hráči týmu Swansea byli nešťastní Cameron Carter-Vickers , ] bylo zjištěno, že náhrada byla vyměněna Raheem Sterling pro ekvalizér, zatímco Sergio Aguero byl mimo stranu, když byl ve vítězné hlavě dvě minuty od konce.

Ale ačkoli VAR je používán v některých FA pohárových zápasech, to nebylo používáno ve Walesu a rozhodnutí byla potvrzena.

"Upřímně, já jsem se na to nedíval." Za druhé, pokud je to trest nebo urážka, jak lidé říkají, pak je mi to líto. Ale musíte se zeptat úřadů, proč tam VAR není, “řekl Guardiola na tiskové konferenci.

"Zeptali se všech klubů, jestli chtěli VAR a řekli nám, že chceme celou sezónu VAR." V celé Evropě je VAR a není. Zeptejte se lidí, proč VAR je hra a ne tady.

"Nerad ztratím hry, když jsou rozhodnutí špatně, rozhodčí nechtějí dělat špatná rozhodnutí a musíte jim pomoci."

"Někdy je to pár centimetrů a tráví tři minuty na VARu, když si to prohlížejí, představte si, že se rozhodnete za sekundu během hry."

„Takhle se mi nelíbí, ale když vidíte hru, tak jsme to udělali neuvěřitelně dobře. Stráž byl úžasný. Při analýze hry si zasloužíme vítězství. "

Po City's WG Athletic střet v ligovém poháru v minulé sezóně, Guardiola tým čelil dalšímu těžkému soupeři po pokutovém kopu Matt Grimes a Matt Grimes brilantní stávku. Bersant Celina, bývalý hráč akademie.

Více Bernardo Silva dal městu záchranáře s divokým úderem v 20 minutách od konce a portugalský hráč na hry trvá na tom, že všechno je stále možné.

„Jsme tak šťastní,“ řekla Silva. Blahopřejeme Swansea, který hrál velmi dobře a ztěžoval to, ale pokračovali jsme a cíle nakonec přišly.

"Nyní můžeme odjet na mezinárodní přestávku." když se vrátíme, můžeme se pokusit vyhrát tři soutěže, ve kterých jsme pořád.

„Nebude to snadné. Mohli bychom je vyhrát nebo prohrát. Cokoliv je možné, ale budeme se snažit, abychom uspěli. "